Octubre 2019

2 d’octubre
Taller de música per a nadons – Cinemúsica
Lloc: Centre Cívic La Sedeta (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 17.30 h

Llegir més

5 d’octubre
Ninots màgics del Mag Selvin
Lloc: Turó Parc
Horari: 17h

6 d’octubre
Pintamúsica
Lloc: Aranguren (Navarra)
Horari: 17 h i 18 h

Veure fitxa

7, 8 i 9 d’octubre
Fira d’arts escèniques de PAMS
Lloc: Corea del Sud

8 d’octubre
Cinemúsica
Lloc: C.C. La Sedeta (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 17 h i 18 h

Llegir més

14 d’octubre
Pintamúsica
Lloc: Bursa International Theater Festival for Children and Youth (Turquia)

15 d’octubre
Taller de música per a nadons – Cinemúsica
Lloc: Centre Cívic Cotxeres Borrell (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 10.30 h i 11.15 h

Llegir més

19 d’octubre
Cinemúsica
Lloc: C.C. Cotxeres Borrell (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 11 h i 12 h

Llegir més

19 d’octubre
La Quela de la Cía. Brodas Bros
Lloc: Turó Parc
Horari: 17 h

20 d’octubre
El petit Dalí i el camí cap als somnis
Lloc: Santa Perpètua de la Mogoda
Horari: 18 h

Veure fitxa

27 d’octubre
Pintamúsica
Lloc: Teatre Goya
Horari: 11 h i 12 h

Comprar entrades

Novembre 2019

2 de novembre
EL Metre
Lloc: Turó Parc
Horari: 17 h

3 de novembre
Pintamúsica
Lloc: Teatre Goya
Horari: 11 h i 12 h

Comprar entrades

8 de novembre
Taller de música per a nadons – Cinemúsica
Lloc: Centre Cívic Albareda (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 11 h

Llegir més

9 de novembre
Cinemúsica
Lloc: Andorra
Horari: 10. 30 h, 11. 30 h i 12. 30 h

Veure fitxa

10 de novembre
Pintamúsica
Lloc: Arganda del Rey (Auditorio Montserrat Caballé)
Horari: 12 h

Veure fitxa

12 de novembre
Pintamúsica
Lloc: Escola Betània-Patmos
Horari: 10 h

Veure fitxa

16 de novembre
Formació per a educadores de les Escoles Bressol Municipals (Projecte global d’immersió a les arts en la primera infància)
Lloc: Teatre Romea
Horari: De 9 h a 15 h

16 de novembre
Cinemúsica
Lloc: C. C. Albareda (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 17 h i 18 h

Llegir més

17 de novembre
Pintamúsica
Lloc: Orfeó Lleidetà (Lleida)
Horari: 11 i 12 h

Veure fitxa

22 de novembre
Cinemúsica
Lloc: Escola Jesuïtes de Casp
Horari: 9.30 h, 10.30 h i 11.30 h

Veure fitxa

24 de novembre
Festa d’inauguració del Petit Romea
Lloc: Teatre Romea i Plaça de la Gardunya
Horari: De 11 h a 14 h

Desembre 2019

11 de desembre
La petita Capmany
Lloc: Teatre Romea (funció escolar)
Horari: 10 h

Veure fitxa

12 de desembre
Taller de música per a nadons – Cinemúsica
Lloc: Centre Cívic Matas i Ramis (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 11 h

Llegir més

14 de desembre
Cinemúsica
Lloc: C. C. Matas i Ramis (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 11.30 h h i 12. 30 h

Llegir més

15 de desembre
La petita Capmany
Lloc: Teatre Romea- Petit Romea
Horari: 12 h

Veure fitxa

17 de desembre
Taller de música per a nadons – Cinemúsica
Lloc: Centre Cívic Sandaru (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 17. 30 h

Llegir més

17 de desembre
Pintamúsica
Lloc: Serranillos del Valle (Madrid) Red de Teatros de Madrid
Horari: 11 h

18 de desembre
Cinemúsica
Lloc: C. C. Parc Sandaru (Barcelona Districte Cultural)
Horari: 17.30 h i 18. 30 h

Llegir més

22 de desembre
La petita Capmany
Lloc: Teatre Romea- Petit Romea
Horari: 12 h

Veure fitxa

29 de desembre
La petita Capmany
Lloc: Teatre Romea- Petit Romea
Horari: 12 h

Veure fitxa